nr 1266 7032
Tycho Ödberg
(1865-1943), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad Möja 1913. Motivet: 34x54 cm
Tycho Ödberg, svensk bildkonstnär född 1865, död 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:05:18
26/7 22:00:49
500 kr
29/7 17:58:12